KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13095267
nr 1309 5267
Lindorm Liljefors
(1909-1985), Sverige
Blyerts, Räv. Signerad, -71. Motivet: 14x25 cm
Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:05:49
400 kr
500 kr
Lindorm Liljefors
Läs mer om Lindorm Liljefors